• +90 5326428833 (whatsapp)
  • info@proend.net

PROEND, BigBag'in Yapımcısı

25 yıllık deneyim

Plastik ve ambalaj sektörlerinde
BIGBAG VE KÜÇÜK PP ÇUVAL ÜRETİCİSİ

ProEnd BigBag ® Firması olarak FIBC üreticileri tarafından üretilen Bigbag, Big Bag, BigBags ürünleri olarak endüstriyel çuval ihracatı yapmaktayız. Ürünlerimiz Dökme Torba, Konteyner Torbası, Endüstriyel Tip Torba, Jumbo Torba, pp bigbag torba vb. Bigbag sektörü ve ambalaj sektörlerinde 1996 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Kuruluşundan bu yana sürekli olarak şirket ilkelerimiz sayesinde süreklilik, gurur duymaktayız. Dünya çapında 14 ülkeye ihracat ve ülkemizde çok sayıda müşteri.

Proend Company, pazarlama (yurt içi - yurt dışı), planlama, satın alma, üretim ve teslimat departmanları açısından tamamı etkin ve koordineli çalışan kuruluşumuzun kuruluşudur. Firmamız ve bigbagler ile ilgili bazı özellikleri belirtmek gerekirse; Şirket İlkeleri: Müşteri her zaman haklıdır, müşteri değerli bir varlıktır, müşteri beklentilerini karşılamalıdır. Müşteriye dürüst bir şekilde gönderilen her ürün ve her biri kendi içinde belirli bir işte üretilmiş birer ürün.

BIGBAG
BIGBAG VE KÜÇÜK PP ÇUVAL ÜRETİCİSİ

FIBC (Flexible Intermediate Dökme Konteyner) kelime anlamı olarak (Büyük-orta hacimli dökme yüklerin taşınması için esnek çözümler olarak tercüme edilebilir), aynı anlama sahiptir.

Hatta bu tanımla yola çıktığımız kuru ve dökme yük taşımacılığı ile her türlü ihtiyacı karşılayabilecek bir ürünle karşı karşıyayız. Big bag kullanımı sağladığı avantajlar nedeniyle her geçen gün kuru dökme yük taşımacılığı, depolama ve stoklama için kullanımı daha yoğun bir şekilde artmaktadır. Özellikle hızlı yükleme ve boşaltma süresi uygun olanaklar sağlar.

PP KÜÇÜK çuval

Gıda, hububat, un, kum, çimento, şeker, tarım, hayvan besleme vb. sektörlerde kullanılan çok çeşitli dokuma çantalar üretiyoruz. çeşitli paketleme ihtiyaçları.

BIGBAG